Wybierasz się na wakacje do Torunia? Znajdź dobry hotel blisko centrum

Toruń jest jednym z najpiękniejszych miast Polski. Posiada zabytki wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jan Długosz, polski kronikarz z XV wieku, pisał o Toruniu tak “Toruń ozdobnymi budowlami i pokryciem ceglanych dachówek tak cudnie jaśnieje, że niewiele miast może mu dorównać pięknością i wspaniałością”. Warto więc najbliższe wakacje spędzić w Toruniu i znaleźć dobry hotel blisko centrum.

Gdzie spać w Toruniu?

Toruń to nie tylko miasto piernika oraz Mikołaja Kopernika. Toruń to też miasto pięknej architektury, wspaniałych widoków oraz pokoju. To tu doszło do podpisania dwóch traktatów pokojowych kończących wojny polsko-krzyżackie w 1411 i 1466 roku. W trakcie wymarzonych wakacji na pewno warto zadbać o pokój i bezpieczeństwo. Wybór hotelu może być trudny. Czym kierować się więc przy wyborze? Przede wszystkim lokalizacją hotelu, standardem, ceną, opiniami, celem pobytu, atrakcjami oraz dobrym jedzeniem. Obecnie  w Toruniu jest około 150 hoteli. Wszystkie te hotele zapewniają noclegi w Toruniu. Nie wszystkie jednak cieszą się dobrą lokalizacją, wysokim standardem czy dobrym zdaniem na jego temat. Przed każdą podróżą należy zapoznać się z opiniami innych osób na temat hotelu, w którym zamierzamy zostać, aby nie żałować podjętej decyzji. 

Hotel Toruń – ceny za dobę

Ceny za jedną noc zaczynają się od 100 zł. Należy jednak wziąć pod uwagę standard hotelu. Im niższa cena, tym standard hotelu gorszy. Podczas wakacji nie chodzi jednak o to, aby mieszkać przez ten czas w hotelu o niskim standardzie. Hotel w Toruniu ma zapewnić komfort i bezpieczeństwo pobytu. Dla niektórych podróżujący ważne jest, aby zarezerwować nocleg w hotelu w Toruniu z basenem. Wybierając się na urlop, warto rozważyć wybór hotelu z basenem. Tą wodną atrakcją można cieszyć się niezależnie od pogody. Szczególnie zadowolone będą dzieci oraz osoby lubiące pływać. Obiekty te często wyposażone są w SPA dla gości hotelowych. Kwota za noc w takim hotelu jest wyższa, ale warta rozważenia. Swoje szczęście oraz szczęście rodziny jest najważniejsze. Każdy dobry hotel powinien mieć wydzieloną strefę aktywnego wypoczynku, gdzie można się zrelaksować lub aktywnie wypocząć. Sala fitness, sauna, jacuzzi czy bilard to tylko niektóre z możliwych atrakcji. Cena za noc zależna jest oczywiście od ilości osób oraz standardu wybranego pokoju. 

Czy w najlepszym hotelu zawsze znajdziemy najlepszą restaurację?

Proszę sobie wyobrazić. Jest wieczór. Mamy ochotę zjeść pyszną kolację w hotelowej restauracji. Okazuje się jednak, że nasze wyobrażenie na temat jedzenia jest inne od tego, co nam podano. Jesteśmy źli, głodni i nie wiemy co w tej sytuacji dalej zrobić, a czas mija. Niedługo zamykają inne restauracje w pobliżu. Z podobną sytuacją spotkało się wiele osób. Są oni żywym przykładem tego, jak ważna jest dobra, a właściwie najlepsza restauracja w hotelu. Najlepszy hotel powinien oznaczać najlepszą restaurację. Niestety, nie jest tak zawsze. Ważne jest więc, aby zapoznać się z ofertą restauracji hotelowej oraz opiniami innych gości przed dokonaniem rezerwacji noclegu. Z pomocą przychodzą nam również zdjęcia zamieszczone na stronie internetowej hotelu. Nie bez przyczyny mówi się, że “jemy oczami”. Na nasz apetyt wpływ ma nie tylko smak i zapach dania, ale również jego wygląd. Nie umknie naszym oczom również wygląd restauracji, który ma niemałe znaczenie na ostateczną ocenę restauracji. Istotne, aby restauracja była warta naszego czasu i pieniędzy. Przejrzyste, dobrze skomponowane menu może oznaczać dobre jedzenie. 

Organizacja imprez i konferencji

Restauracja Toruń zapewniać powinna również smakowite dania na imprezy firmowe czy imprezy okolicznościowe. Hotele o wyższym standardzie zapewniają potrzebne miejsce, a nawet służą pomocą przy organizacji tego typu imprez. Szukając więc pomysłu na specjalną okazję, obsługa hotelowa wychodzi Państwu naprzeciw ze swoją ofertą. W ofercie znajdować powinny się również sale przeznaczone na organizację konferencji (konferencja Toruń). Wszystko to sprzyja rozmowom rodzinnym oraz biznesowym. 

Gdzie naprawdę warto zatrzymać się w Toruniu?

Polecany hotel to hotel Filmar. Cechują go wysokie standardy bezpieczeństwa, wykwalifikowana i profesjonalna kadra, czystość oraz doskonała lokalizacja. Obiekt składa się ze 154 eleganckich pokoi o wysokim standardzie, 10 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1000 mkw, restauracji oraz strefy aktywnego wypoczynku. Spędzona noc w hotelu na pewno będzie miłym wspomnieniem. Hotel znajduje się przy ulicy Grudziądzkiej 39-43 w Toruniu. Zaledwie kilometr od toruńskiego Starego Miasta. Blisko różnych atrakcji, a także przystanków tramwajowych oraz autobusowych. W obiekcie zorganizować można imprezy okolicznościowe oraz imprezy firmowe czy konferencje. Rezerwacji hotelu dokonywać można poprzez stronę internetową lub pod numerem telefonu, który dostępny jest w zakładce “Kontakt”. Zachęcamy do kontaktu, a także zapoznania się z galerią oraz opiniami naszych Gości. Zapraszamy serdecznie do hotelu Filmar w Toruniu.